Έχασε έδαφος η Α.Ε Μάνης 1-1 με Πανθουριακό

Έχασε την ευκαιρία να ξεφύγει στη βαθμολογία και άφησε βαθμούς σήμερα η Α.Ε Μάνης παραχωρώντας ισοπαλία 1-1 με τον Πανθουριακό. Οι Μανιάτες είχαν την κατοχή της μπάλας κυρίως στο 2ο ημίχρονο ενώ ο Πανθουριακός είχε την κατοχή στο 1ο ημίχρονο. Στο 8′ ο Αλεξανδρόπουλος με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Τάκη Σακελλαρόπουλου για να ισοφαρίσει για τους Μανιάτες στο 50′ ο Σπυρέας με σουτ σε 1-1. Ο Κυριάκος Πουλάκος είχε χαμένο πέναλτι για την Α.Ε Μάνης.

Διαιτητής : Τσαμούρης – Επόπτες : Αντωνόπουλος, Τσοπανάκης

Α.Ε ΜΑΝΗΣ (Παναγιώτης Πολίμος): Κόκκαλης, Σπυρέας, Παν. Πουλάκος, Γιαννής, Στυλιανόπουλος, Τζανετέας, Αρβανίτης, Μελενικιώτης, Κυρ. Πουλάκος (80′ Στραβάκος), Σπυρόπουλος (75′ Χατζηπαναγιώτης), Μουλιάτος.

ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ (Τάκης Σακελλαρόπουλος): Μπεσσής, Γιαννακόπουλος, Νικολόπουλος, Καρύδης, Κουτσουρόπουλος, Αντεμάϊ, Γαλανόπουλος, Ζαραφέτας (70′ Σερπάνος), Αλεξανδρόπουλος, Πιτσιλής (78′ Γεωργουλέας), Ζαχαρόπουλος.