Αγωνιστική δράση σε Α’,Β’ και Γ’ Τοπική το Σ/Κ 25 & 26/11/2023, οι Διαιτητές

Συνεχίζεται και αυτό το Σαββατοκύριακο 25 και 26/11/2023 το πρωτάθλημα με αμείωτο το ενδιαφέρον σε Α’, Β’ και Γ’ Τοπική με σημαντικά παιχνίδια τόσο στην κορυφή όσο και στην ουρά της Βαθμολογίας. Πάμε να δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους Διαιτητές.

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2023 – 15:00

Α’ ΤΟΠΙΚΗ

Γήπεδο Γαργαλιάνων : Τέλος Άγρας – Πανθουριακός > ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.

Γήπεδο ”Π. Μπαχράμης” (18:00): ΠΑΣ Ράχη – Διαβολίτσι > ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Β’ ΤΟΠΙΚΗ

Γήπεδο Μεσσηνιακού : Μεσσηνιακός – Α.Ε Αβίας > ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Γήπεδο Μεθώνης : Φοινικούντα – Αναγέννηση Παραλίας > ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Γήπεδο Βαλύρας : Αστέρας Βαλύρας – Α.Ε Λογγά > ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

Γήπεδο Σπερχογείας : Ατρόμητος Πλατύ – Καλλιθέα > ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Γ’ ΤΟΠΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο ”΄Γ. Λουκαρέας” : Ολυμπιακός Καλαμάτας – ΠΑΟΚ Ασπροχώματος > ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2023 – 15:00

Α’ ΤΟΠΙΚΗ

Γήπεδο Γαργαλιάνων : Μιλτιάδης – Ηρακλής Καλαμάτας > ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Γήπεδο Σπερχογείας : Σπερχογεία – Α.Ε Μάνης > ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.

Γήπεδο Κορώνης : Ακρίτας Κορώνης – Ολυμπιακός Ανάληψης > ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

Γήπεδο Μεθώνης : Μεθώνη – Κυπαρισσία > ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Γήπεδο Μεσσήνης (18:00): Πάμισος – Θύελλα Χαρακοπιού > ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.

Β’ ΤΟΠΙΚΗ – 15:00

Γήπεδο ”Γ. Λουκαρέας” : Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Καλό Νερό > ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.

Γήπεδο Μελιγαλά : Θύελλα Μερόπης – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου > ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.

Γήπεδο Αρφαρών : Αστέρας Αρφαρών – Στενωσιά > ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.

Γήπεδο Άριος : Νέος Άρις – Ομόνοια > ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Γ’ ΤΟΠΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 15:00

Γήπεδο ”Ι. Κάρτσωνας” : Α.Ο Λαιίκων – Δαναός Καλαμάτας > ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.

Γήπεδο ”Π. Μπαχράμης” (18:00): Α.Ο Φυτειάς – ΑΕΠΣ Άρις > ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.

2ος ΟΜΙΛΟΣ – 15:00

Γήπεδο Δυτ. Παραλίας (11:00): Πατίστα – Ίκαρος Καλαμάτας > ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Γήπεδο ”Π. Μπαχράμης” : Πράσινα Πουλιά – ΑΕΚ Καλαμάτας > Αναβλήθηκε

Γήπεδο Πεταλιδίου : Απόλλων Πεταλιδίου – Δόξα Καλαμάτας > ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.

Spread the love

Γράψτε ένα σχόλιο