Αγωνιστική δράση το Σ/Κ στα τοπικά πρωταθλήματα Α, Β’ και Γ’ Τοπική

Συνεχίζονται και αυτό το Σαββατοκύριακο 16 και 17/12/2023 τα τοπικά πρωταθλήματα σε Α’, Β’ και Γ’ Τοπική με ενδιαφέροντα ματς τόσο στην κορυφή όσο και στην ουρά. Πάμε να δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους Διαιτητές.

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2023 – 15:00

Α’ ΤΟΠΙΚΗ

Γήπεδο Κορώνης: Θύελλα Χαρακοπιού – Α.Ο Διαβολιτσίου > ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.

Γήπεδο Μεσσηνιακού: Πανθουριακός – Ολυμπιακός Ανάληψης > ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.

Γήπεδο ”Παν. Μπαχράμης” (18:00): Ηρακλής Καλαμάτας – Τέλος Άγρας > ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Β’ ΤΟΠΙΚΗ – 15:00

Γήπεδο Μελιγαλά: Θύελλα Μερόπης – Αστέρας Αρφαρών > ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Γήπεδο ”Γ. Λουκαρέας” : Παναθηναικός Καλαμάτας – Αστέρας Βαλύρας > ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Γήπεδο Κάμπου: Α.Ε Αβίας – Ατρόμητος Πλατύ > ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

Γήπεδο Βλαχόπουλου: Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου – Ομόνοια > ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.

Γ’ ΤΟΠΙΚΗ – 15:00

Γήπεδο Δυτ. Παραλίας (18:00): Τιτάνες – Απόλλων Πεταλιδίου > ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2023 – 15:00

Α’ ΤΟΠΙΚΗ

Γήπεδο Γαργαλιάνων: Μιλτιάδης – Ακρίτας Κορώνης > ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.

Γήπεδο Μελιγαλά: Εθνικός Μελιγαλά – Μεθώνη > ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ι.

Γήπεδο Κάμπου: Α.Ε Μάνης – Κυπαρισσία > ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.

Γήπεδο Μεσσήνης (18:00): Πάμισος – Σπερχογεία > ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Β’ ΤΟΠΙΚΗ – 15:00

Γήπεδο Μεσσηνιακού: Μεσσηνιακός – Φοινικούντα > ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.

Γήπεδο Κυπαρισσίας: Καλό Νερό – Νέος Άρις > ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Γήπεδο Σουληναρίου: Στενωσιά – Α.Ε Λογγά > ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Γήπεδο Καλλιθέας: Καλλιθέα – Αναγέννηση Παραλίας > ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΛΙΑΝΟΣ Π.

Γ’ ΤΟΠΙΚΗ – 15:00

Γήπεδο Ασπροχώματος: ΠΑΟΚ Ασπροχώματος – ΑΕΠΣ Άρις > ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ Τ., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ.

Γήπεδο ”Παν. Μπαχράμης” (20:30): Πατίστα – Πράσινα Πουλιά > ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.

Spread the love

Γράψτε ένα σχόλιο