Αγωνιστική δράση το Σ/Κ 9 & 10/12/2023 σε Α’-Β’ και Γ’ Τοπική – οι Διαιτητές

Ανεβαίνει το θερμόμετρο μέσα στο χειμώνα στα τοπικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου καθώς συνεχίζεται η δράση τους σε Α’, Β’ και Γ’ Τοπική με ενδιαφέροντα παιχνίδια σε κορυφή αλλά και σε ουρά. Πάμε να δούμε το πλήρες πρόγραμμα και τους Διαιτητές στις τρεις Κατηγορίες.

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2023 – 15:00

Α’ ΤΟΠΙΚΗ

Γήπεδο Μελιγαλά: Α.Ο Διαβολιτσίου – Ολυμπιακός Ανάληψης > ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Γήπεδο ”Παν. Μπαχράμης” (18:00): ΠΑΣ Ράχη – Θύελλα Χαρακοπιού > ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

Β’ ΤΟΠΙΚΗ

Γήπεδο Αρφαρών: Αστέρας Αρφαρών – Παναθηναικός Καλαμάτας > ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Γήπεδο Μεθώνης: Φοινικούντα – Καλό Νερό > ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Γήπεδο Βαλύρας: Αστέρας Βαλύρας – Α.Ε Αβίας > ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.

Γήπεδο Σπερχογείας: Ατρόμητος Πλατύ – Στενωσιά > ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.

Γήπεδο ”Γ. Λουκαρέας” : Ομόνοια – Αναγέννηση Παραλίας > ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Γήπεδο Λογγάς: Α.Ε Λογγά – Καλλιθέα > ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.

Γ’ ΤΟΠΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο Πεταλιδίου: Απόλλωνας Πεταλιδίου – Πατίστα > ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

Γήπεδο ”Παν. Μπαχράμης” (10η Αγωνιστική): Τιτάνες – Παπαφλέσσας Χώρας > ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2023 – 15:00

Α’ ΤΟΠΙΚΗ

Γήπεδο Σπερχογείας: Σπερχογεία – Εθνικός Μελιγαλά > ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.

Γήπεδο Μεθώνης: Μεθώνη – Ηρακλής Καλαμάτας > ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.

Γήπεδο Γαργαλιάνων: Τέλος Άγρας – Α.Ε Μάνης > ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Γήπεδο Κυπαρισσίας: Κυπαρισσία – Πανθουριακός > ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Γήπεδο Μεσσήνης (18:00): Πάμισος – Μιλτιάδης > ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.

Β΄ΤΟΠΙΚΗ – 15:00

Γήπεδο Μελιγαλά: Θύελλα Μερόπης – Μεσσηνιακός > ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.

Γήπεδο Άριος: Νέος Άρις – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου > ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.

Γ’ ΤΟΠΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 15:00

Γήπεδο Δωρίου: Δώριο – ΠΑΟΚ Ασπροχώματος > ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Γήπεδο ”Γ. Λουκαρέας” : Ολυμπιακός Καλαμάτας – Κυπάρισσος > ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.

Γήπεδο ”Παν. Μπαχράμης” (18:00): Α.Ο Φυτειάς – Δαναός Καλαμάτας > ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπεδο ”Παν. Μπαχράμης” : Πράσινα Πουλιά – Δόξα Καλαμάτας > ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.

Spread the love

Γράψτε ένα σχόλιο