Μέσα η πρεμιέρα στη Γ Εθνική για τον ΓΣ Γαργαλιάνων με Ιόνιο ΑΣ

Τον Ιόνιο ΑΣ από την Κέρκυρα θα υποδεχθεί ο ΓΣ Γαργαλιάνων την Κυριακή 22/10 στη πρεμιέρα της νέας Γ εθνικής κατηγορίας σύμφωνα με την κλήρωση πού έγινε χθες το πρωί στα γραφεία της ΕΟΚ στο Μαρούσι. Αναλυτικά η κλήρωση των αγώνων του πρώτου ομίλου είναι η εξής

1η Αγωνιστική – 22/10/23

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ / ΕΣΠΕΡΟΥ Π. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
 
2η Αγωνιστική – 29/10/23

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ / ΕΣΠΕΡΟΥ Π.
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ
 
3η Αγωνιστική – 05/11/23

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ – ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ / ΕΣΠΕΡΟΥ Π. – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


 
4η Αγωνιστική – 12/11/23

ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 / ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΥ Π.
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
5η Αγωνιστική – 19/11/23

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ /ΕΣΠΕΡΟΥ Π. – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
 
6η Αγωνιστική – 26/11/23

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ – ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ/ ΕΣΠΕΡΟΥ Π.
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
 
7η Αγωνιστική – 03/12/23

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ
ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ /ΕΣΠΕΡΟΥ Π. – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
 
8η Αγωνιστική – 10/12/23

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ – ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ/ ΕΣΠΕΡΟΥ Π.
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
 
9η Αγωνιστική – 17/12/23

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ
ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ / ΕΣΠΕΡΟΥ Π. – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014


 
10η Αγωνιστική – 07/01/24

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΥ Π. – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
 
11η Αγωνιστική – 14/01/24

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ – ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ/ ΕΣΠΕΡΟΥ Π.
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. ΚΙΟΥ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ

Οι αγώνες του δεύτερου γύρου θα γίνουν αντίστροφα τις παρακάτω ημερομηνίες
 
12η Αγωνιστική – 21/01/24
 13η Αγωνιστική – 28/01/24
 14η Αγωνιστική – 04/02/24
 15η Αγωνιστική – 11/02/24
 16η Αγωνιστική – 18/02/24
 17η Αγωνιστική – 25/02/24
 18η Αγωνιστική – 03/03/24
19η Αγωνιστική – 10/03/24
20η Αγωνιστική – 17/03/24
21η Αγωνιστική – 24/03/24
 22η Αγωνιστική – 31/03/24

Spread the love

Γράψτε ένα σχόλιο