Πλήρες πρόγραμμα και διαιτητές για Α’, Α1′,Β’ Τοπική και Κ13-Κ15 14&15/1/2023

Α’ ΤΟΠΙΚΗ – 15/1/2023 – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 15:00

Γηπ : Μελιγαλά > Εθνικός Μελ – Ολυμπιακός Αν > ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Γηπ : Αρφαρών > Αστέρας Αρφαρών – Α.Ε Μάνης > ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.

Γηπ : Παν. Μπαχράμης > ΠΑΣ Ράχη – Καλό Νερό > ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Γηπ : Κυπαρισσίας > Κυπαρισσία – Ηράκλής Καλ > ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.

Γηπ : Φιλιατρών > Εράνη – Μεθώνη > ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.

Γηπ : Μεσσηνιακού > Πανθουριακός – Σπερχογεία > ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.

Γηπ : Μεσσήνης > Πάμισος – Τέλος Άγρας > ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν.

Α1′ ΤΟΠΙΚΗ – 14/1/2023 – 15:00

Γηπ : Κορώνης > Θύελλα Χαρακοπιού – Αναγέννηση Παρ – 10η Αγ > ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε

Γηπ : Λογγάς > Α.Ε Λογγά – Φοινικούντα – 10η Αγ > ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

Γηπ : Γαργαλιάνων > Μιλτιάδης – Νέος Άρις – 12η Αγ > ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Γηπ : Δωρίου (14/1/2023) > Θύελλα Μερ – Ατρόμητος Πλατύ – 10η Αγ > ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.

Β’ ΤΟΠΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 14/1/2023 – 15:00

Γηπ : Ασπροχώματος > ΠΑΟΚ Καλαμίου – Διαγόρας Κοπανακίου > ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Γηπ : Κυπαρισσίας > Κυπάρισσος – Αστέρας Βαλύρας > ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.

Γηπ : Παν. Μπαχράμης > Θύελλα Παρ – Νίκη Πλάτης > ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.

Γηπ : Γ. Λουκαρέας > ΑΕΠΣ Άρις – Αίαντας Καλαμάτας (2ος Όμιλος) > ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ.

Γηπ : Δυτ. Παραλίας > Δαναός Καλ – Ίκαρος Καλ (2ος Όμιλος) 15/1/2023 > ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.

Γηπ : Καλλιθέας > Καλλιθέα – Ακαδημία Πάμισος (2ος όμιλος) 15/1/2023 > ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.

Κ13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 12:00

Γηπ : Παν. Μπαχράμης > Πράσινα Πουλιά – Εράνη (14/1/2023) > ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.

Κ15 – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 12:00

Γηπ : Κυπαρισσίας > Καλό Νερό – Π.Σ Καλαμάτα (14/1/2023) > ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Γηπ : Αρφαρών > Αστέρας Αρφαρών – Πατίστα (14/1/2023) > ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.

Γηπ : Γ. Λουκαρέας > Παναθηναϊκός Καλ – Αναγέννηση Παρ (15/1/2023) > ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.

Spread the love

Γράψτε ένα σχόλιο