Οι διαιτητές και το πρόγραμμα σε Α’, Α1′ και Β’ Τοπική 21&22/1/2023

Α’ ΤΟΠΙΚΗ – 21/1/2023 – 15:00

Γήπ : Π. Μπαχράμης > Ηρακλής Καλ – Α.Ε Αβίας ( ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.)

22/1/2023

Γήπ : Μεσσήνης > Ολυμπιακός Αν – Αστέρας Αρφαρών ( ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π)

Γήπ : Κάμπου > Α.Ε Μάνης – ΠΑΣ Ράχη ( ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.)

Γήπ : Κόρωνης > Ακρίτας Κορώνης – Κυπαρισσία ( ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.)

Γήπ : Μεθώνης > Μεθώνη – Πανθουριακός ( ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.)

Γήπ : Γαργαλιάνων > Τέλλος Άγρας – Σπερχογεία ( ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.)

Α1′ ΤΟΠΙΚΗ – 21/1/2023 – 15:00

Γήπ : Μεθώνης > Φοινικούντα – Θύελλα Μερόπης ( ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.)

Γήπ : Βλαχόπουλου > Βλαχόπουλο – Παναθηναικός Καλ ( ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.)

Γήπ : Άριος > Νέος Άρις – Θύελλα Χαρ ( ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.)

Γήπ : Γαργαλιάνων > Μιλτιάδης – Α.Ε Λογγά ( ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 21/1/2023 – 15:00

Γήπ : Δυτ. Παραλίας > Α.Ο Πατίστα – ΠΑΟΚ Καλαμίου ( ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π.)

Γήπ : Κυπαρισσίας > Διαγ. Κοπανακίου – Κυπάρισσος ( ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.)

Γήπ : Βαλύρας > Αστ. Βαλύρας – Θύλλα Παρ ( ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.)

2ος ΟΜΙΛΟΣ – 21/1/2023 – 15:00

Γήπ : Σουληναρίου > Νέστορας Πύλου – Άρις Καλ ( ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.)

Γήπ : Μεσσήνης > Ακ. Πάμισος – Απόλλων Πεταλιδίου ( ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.)

Γήπ : Δυτ. Παραλίας – 22/1/2023 > Δαναός Καλ – Πράσινα Πουλιά ( ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.)

Γήπ : Π. Μπαχράμης – 22/1/2023 > Ίκαρος Καλ – Καλλιθέα ( ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.)

Κ13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ : Γ. Λουκαρέας – 21/1/2023 – 10:00 > Παναθηναϊκός Καλ – Πρ. Πουλιά ( ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.)

Γήπ : Δυτ. Παραλίας – 22/1/2023 – 10:00 > Δαναός Καλ – Τέλλος Άγρας ( ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.)

Κ13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ : Δυτ. Παραλίας – 21/1/2023 – 10:00 > Α.Ο Πατίστα – Διαβολίτσι ( ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.)

Γήπ : Γ. Λουκαρέας – 21/1/2023 – 12:00 > Άρις Καλ – Μεσσηνιακός ( ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.)

Γήπ : Μεσσήνης – 22/1/2023 – 12:00 > Ακ. Πάμισος – Αναγέννηση Παρ ( ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.)

Spread the love

Γράψτε ένα σχόλιο