Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Νέων Κ-19 της SUPER LEAGUE 2

Έγινε πρόσφατα στα η κλήρωση των αγώνων του πρωταθλήματος Νέων Κ-19 στα γραφεία της SUPER LEAGUE 2 αγωνιστικής περιόδου 2023-24. Οι ομάδες που θα πάρουν μέρος χωρίσθηκαν σε 4 ομίλους των ομάδων με την Καλαμάτα να είναι στον 3ο όμιλο μαζί με τους Τηλυκράτη, Διαγόρα Ρόδου, Παναχαική και Ηλιούπολη. Το αναλυτικό πρόγραμμα όλων των ομίλων διαμορφώθηκε ως εξής:

Α ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κοζάνη – Μακεδονικός
ΠΟΤ Ηρακλής – Απόλλων Πόντου
ΡΕΠΟ: Καμπανιακός
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός – ΠΟΤ Ηρακλής
Απόλλων Πόντου – Καμπανιακός
ΡΕΠΟ: Κοζάνη
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΤ Ηρακλής – Κοζάνη
Καμπανιακός – Μακεδονικός
ΡΕΠΟ: Απόλλων Πόντου
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κοζάνη- Καμπανιακός
Μακεδονικός – Απόλλων Πόντου
ΡΕΠΟ: ΠΟΤ Ηρακλήςβ??
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Πόντου – Κοζάνη
Καμπανιακός  – ΠΟΤ Ηρακλής
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός – Κοζάνη
Απόλλων Πόντου – ΠΟΤ Ηρακλής
ΡΕΠΟ: Καμπανιακός
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΤ Ηρακλής – Μακεδονικός
Καμπανιακός – Απόλλων Πόντου
ΡΕΠΟ: Κοζάνη
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κοζάνη – ΠΟΤ Ηρακλής
Μακεδονικός – Καμπανιακός
ΡΕΠΟ:  Απόλλων Πόντου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καμπανιακός – Κοζάνη
Απόλλων Πόντου – Μακεδονικός
ΡΕΠΟ: ΠΟΤ Ηρακλής
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κοζάνη – Απόλλων Πόντου
ΠΟΤ Ηρακλής – Καμπανιακός
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός

Β ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λεβαδειακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Αιολικός
ΡΕΠΟ: ΑΕΛ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Αιολικός – ΑΕΛ
ΡΕΠΟ: Λεβαδειακός
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Βόλου – Λεβαδειακός
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΡΕΠΟ: Αιολικός
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λεβαδειακός  – ΑΕΛ
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιολικός
ΡΕΠΟ: Νίκη Βόλου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αιολικός – Λεβαδειακός
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Καρδίτσας
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας – Λεβαδειακός
Αιολικός – Νίκη Βόλου
ΡΕΠΟ: ΑΕΛ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΕΛ – Αιολικός
ΡΕΠΟ: Λεβαδειακός
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λεβαδειακός – Νίκη Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ
ΡΕΠΟ: Αιολικός
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΛ – Λεβαδειακός
Αιολικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΡΕΠΟ: Νίκη Βόλου
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λεβαδειακός – Αιολικός
Νίκη Βόλου – ΑΕΛ
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Καρδίτσας


Γ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας – Καλαμάτα
Ηλιούπολη – Παναχαϊκή
ΡΕΠΟ: Τηλυκράτης
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλαμάτα – Ηλιούπολη
Παναχαϊκή – Τηλυκράτης
ΡΕΠΟ: Διαγόρας
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηλιούπολη – Διαγόρας
Τηλυκράτης – Καλαμάτα
ΡΕΠΟ: Παναχαϊκή
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας – Τηλυκράτης
Καλαμάτα – Παναχαϊκή
ΡΕΠΟ: Ηλιούπολη
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναχαϊκή – Διαγόρας
Τηλυκράτης – Ηλιούπολη
ΡΕΠΟ: Καλαμάτα
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλαμάτα – Διαγόρας
Παναχαϊκή  – Ηλιούπολη
ΡΕΠΟ: Τηλυκράτης
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηλιούπολη – Καλαμάτα
Τηλυκράτης – Παναχαϊκή
ΡΕΠΟ: Διαγόρας
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας – Ηλιούπολη
Καλαμάτα – Τηλυκράτης
ΡΕΠΟ:  Παναχαϊκή
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης – Διαγόρας
Παναχαϊκή  – Καλαμάτα
ΡΕΠΟ: Ηλιούπολη
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας – Παναχαϊκή
Ηλιούπολη – Τηλυκράτης
ΡΕΠΟ: Καλαμάτα


Δ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Athens Kallithea – Γιούχτας
Αιγάλεω – Χανιά
ΡΕΠΟ: Ιωνικός
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γιούχτας – Αιγάλεω
Χανιά – Ιωνικός
ΡΕΠΟ: Athens Kallithea
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αιγάλεω – Athens Kallithea
Ιωνικός – Γιούχτας
ΡΕΠΟ: Χανιά
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Athens Kallithea – Ιωνικός
Γιούχτας – Χανιά
ΡΕΠΟ: Αιγάλεω
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χανιά – Athens Kallithea
Ιωνικός – Αιγάλεω
ΡΕΠΟ: Γιούχτας
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γιούχτας  – Athens Kallithea
Χανιά – Αιγάλεω
ΡΕΠΟ: Ιωνικός
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αιγάλεω – Γιούχτας
Ιωνικός – Χανιά
ΡΕΠΟ: Athens Kallithea
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Athens Kallithea – Αιγάλεω
Γιούχτας – Ιωνικός
ΡΕΠΟ: Χανιά
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιωνικός – Athens Kallithea
Χανιά – Γιούχτας
ΡΕΠΟ: Αιγάλεω
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Athens Kallithea – Χανιά
Αιγάλεω – Ιωνικός
ΡΕΠΟ: Γιούχτας

Spread the love

Γράψτε ένα σχόλιο